Posted in Blogi, on 18 detsember 2018, by , 0 Comments

Kus veeta aastavahetus?

Ilmselt paljud meist otsustavad koguneda pere või sõpradega, et siis koos vahetult enne südaööd Vabaduse väljakule ilutulestikku nautima minna. Külm ilm ja suur rahvamass teevad aga hiljem uue peokoha leidmise keeruliseks, mille tõttu võib seltskond laiali valguda või maksta lausa 30€ lihtsalt klubi sissepääsu eest.

Kohvik-restoran Wabadus on kokku pannud ideaalse lahenduse: Wabadus asub täpselt Vabaduse väljakul, nii et esimeselt ja ka teiselt korrusel avaneb ideaalne vaade. 31.detsembril esineb Wabaduses ka särav Getter Jaani ning õhtust ei puudu ka pisut salapära ja müstikat mustkunstnik Marek Sandermat viib meid oma salapärasesse mustkunsti maailma, pakkudes müstilisi ja seletamatuid illusioone!

Saabumisel ootab külalisi kihisev tervitusjook!

A la carte galaõhtusöök:
❈ Peakoka tervitus
❈ Tuunikala tartar
❈ Puraviku kreemsupp
❈ Madalküpsetatud lambatalle ristluutükk
❈ Pavlova kaos

Kohtade arv on piiratud, võta ühendust: wabadus@wabadus.ee

Pääse sisaldab istekohta pealinna parima asukohaga restoranis, peakoka tervitust ja luksuslikku neljakäigulist a la carte õhtusööki ning loomulikult meelelahutust terve õhtu jooksul!

75 €
ÕHTUSÖÖK
Pilet tagab koha Wabaduse Galaõhtusöögil, hind kuni 24.12.2018 (k.a.).

80 €
ÕHTUSÖÖK PRIORITY
Pilet tagab koha parimas lauas Wabaduse Galaõhtusöögil, hind kuni 24.12.2018 (k.a.).

85 €
ÕHTUSÖÖK
Pilet tagab koha Wabaduse Galaõhtusöögil, hind kuni sündmuse alguseni.

90 €
ÕHTUSÖÖK PRIORITY
Pilet tagab koha parimas lauas Wabaduse Galaõhtusöögil, hind sündmuse alguseni.

Broneeri laud: wabadus@wabadus.ee

Piletid müügil ka Ticketeris (klikkides avaneb link Ticketeri keskkonda)

Kohtumiseni aastavahetuse tujuküllaseimal show’l!

Loe edasi...

Posted in Blogi, on 10 november 2017, by , 0 Comments

Whenever we travel around the world, the real challenge is to find good local food and drinks. Some people love to try new tastes and combinations, some tend to stay close to safe bets. Which are the best places to eat in Tallinn?

Tallinn Old Town is perfect for long walks full of Game Of Thrones vibes and you will be surrounded by many restaurants – old and new.

Surely there are a lot of gems in the Tripadvisor recommendations, but how to find the hidden gems that are loved but not overrated by locals?


When you are passing through Tallinn Old Town, you will most likely start or end your walk at the Freedom Square
. Right next to the Freedom Square there is an old cafe-restaurant Wabadus. Wabadus means ”freedom” in Estonian and offers a wide selection of hot drinks (yes, also matcha!), sweetest cakes and a rich a la carte menu in affordable price range.

 

  

For example the locals claim that Wabadus has the best goat cheese salad in Tallinn, but many also recommend the chicken-avocado salad with pomergranate, honey, aged tomatoes and honey. Wabadus also offers solutions for vegetarians: carrot steak with kohirabi, wild broccoli, Kongo chips and tomato sauce. If you are looking for something lighter, the creamy and spicy pumpkin soup will be perfect!

If you are visiting Raekoja Square, there is an Estonian restaurant DOM that offers a lovely selection of Estonian quisine, if you want to try the local tastes. Also pay attention for there are a lot of tourist traps – many restaurants are tourist directed, with high prices and not authentic foods – usually you can recognize them by red and white checkered tablecloth (which is surely rather Italian not Estonian).

One of the most loved hipster areas in Tallinn are Telliskivi and Balti jaam. We would recommend visiting Balti jaam, as they have a lot of good quality restaurants and you can surely find the perfect place for yourself. There are also good takeaway restaurants, so you can enjoy the food and the walk at the same time.

If you are near the port, you should pay a visit to Rotermanni – there are plenty of interesting design stores as well as many beautiful restaurants with quality food – try R14 for example – they have a beautiful interior and modern kitchen.

 

 

 

Loe edasi...

Posted in postitus, on 1 november 2017, by , 0 Comments

Aasta kõige säravam ja glamuursem aeg saabub just detsembri lõpus – see on aeg, kus võib julgelt kapist välja otsida just selle kõige säravama kleidi või ülikonna. Küll aga on raske leida sobivad kohta ja pidu, kus uus aasta väärikalt vastu võtta.

Kus veeta aastavahetus?

Ilmselt paljud meist otsustavad koguneda pere või sõpradega, et siis koos vahetult enne südaööd Vabaduse väljakule ilutulestikku nautima minna. Külm ilm ja suur rahvamass teevad aga hiljem uue peokoha leidmise keeruliseks, mille tõttu võib seltskond laiali valguda või maksta lausa 30€ lihtsalt klubi sissepääsu eest.

Kohvik-restoran Wabadus on kokku pannud ideaalse lahenduse: Wabadus asub täpselt Vabaduse väljakul, nii et esimeselt ja ka teiselt korrusel avaneb ideaalne vaade. 31.detsembril toimub Wabaduses ka särav burlesque show, mida iseloomustab erootika, huumor ja glamuur. Põimides võrgutavad burleskitarid ja erilised maitsed, sünnibki ideaalne õhtu, millega uus aasta vastu võtta!

Mis täpsemalt õhtu jooksul toimub?

Õhtu lööb särama Burlesque Estonia, kes viib meid salapärasesse fantaasiamaailma. Burlesque Estonia tegemistega saad lähemalt tutvuda SIIN.

Õhtut juhib Mark Kitajev.

Pileti hind 115 €/in (Alates kuue inimesega broneeringust on hinnaks 105€/in)

Hind sisaldab istekohta parima asukohaga restoranis, peakoka tervitust ja luksuslikku neljakäigulist õhtusööki ning loomulikult meelelahutust varahommikuni!

Kohtade arv on piiratud, võta ühendust: wabadus@wabadus.ee

Best Dressed:
Taas kord valime publiku seast välja kaks “Best dressed” külalist ning premeerime neid julgetele kohaselt.

Pidu jätkub pärast südaööd DJ saatel ehk sissepääs õhtusöögil osalenutele TASUTA!

Kohtumiseni aastavahetuse glamuurseimal show’l!

Jälgi üritust ka Facebookis!

 

Esinejatest lähemalt:

Teie ees sel sillerdaval õhtul ka ekstravagantselt särav Davina Du Ciel!

Davina on saatuslik naine kelle võrgutus ei jäta külmaks ka kõige kaugemaid ridu. Tema repertuaarist leiab nii sensuaalseid vintage kavasid kui ka jahmatavaid neo-etteasteid.

Esitleme teile Eestimaist staari, Horvaatias “Queen of Classic” krooni võitjat – Affinity Starr! Oma kavades põimib ta glamuuri ja huumorit ning üllatusmoment on garanteeritud!

Kolmas särav täht meie aastavahetuse showl: Miss Chrissy Kiss on Eestis üks kõige kauem tegutsevaid burlesque artiste, kes on säranud lavadel üle Eesti kui ka Euroopa erinevates nurkades.

Meie oma kohalik Dita Von Teese, kel hingetuks võtvad glamuursed ja samas ka külmavärinaid tekitavad neo-burlesque kavad!

Neljas särav Naine meie laval: Foxy Suzy on tulnud, et lõhkuda kõik stereotüübid sellest, kuidas üks naine ennast peaks ülal pidama. ????

Kirgliku ja karismaatilisena läidab ta publiku südamed ning on ettearvamatu nagu äike selgest taevast.

Loe edasi...

Posted in postitus, on 20 juuli 2017, by , 0 Comments

Kuna meie armsa kodumaa kliima juba on kord selline, et vihmaseid päevi jagub igale aastaajale, tuleb üha loomingulisemaks muutuda. Mida vihmase ilmaga ette võtta?

Ilmselt kõige tüüpilisem vastus, mida me kõik alateadvuslikult eeldame, on – loe raamatut. Küll aga pole see enamasti vastus, mida me otsime, kuna jätkuvate vihmasadude korral vajame ka lugemisest vaheldust. Mida kasulikku veel ette võtta?
Kui oled üksinda ja kodune, kaalu aja maha võtmist – naudi aega, kus Sa ei pea kuhugi jooksma ega midagi tegema. Luba endale väike uinak diivanil sooja teki all. Ja kui viimane raamat, mida lugesid, oli põnev ja tahaksid selle üle arutleda, miks mitte luua enda blogi? Võta aeg maha ja kirjuta endale olulistel teemadel.

Kui lugemiseks ja kirjutamiseks huvi puudub, mõtle läbi – kindlasti on keegi sõpradest Sulle soovitanud mõnda head filmi või sarja, mille vaatamiseks Sul pole aega olnud. Vihmase ilma korral on ideaalne võimalus üks filmimaraton maha pidada.

Halb ilm annab ka hea võimaluse pikemalt peeglisse vaadata ja end värskendada. Pea maha üks kodune spa-päev. Poputa ennast!

Eelistad seltskondlikumalt aega veeta?

Mine kaaslasega näiteks kinno. Ja kui järgi mõelda… millal Sa viimati teatris käisid? Kinopiletite puhul on muidugi suurem tõenäosus ka kohe pilet saada.

Kutsu sõbrad kaasa ja minge koos sööma. Valige veidi avaram ja suurem restoran, kus saate end vabalt tunda.

Ja miks mitte ühildada õhtusöök koos humoorikate lauamängude või seltskonnamängudega? Kohvik-restoran Wabadus pakub koos Brain Games’iga erinevaid mänge suurematele ja väiksematele seltskondadele. Olete neljakesi? Äkki üks mõnus tass kuuma teed ja poolteist tundi Catani mängimist? Vihmane ilm on selleks ideaalne. Kui Sul on kodus endal mäng olemas, kutsu sõbrad külla või võta mäng kaasa ja tulge sööma ning mängima.

Kui viimane versioon tundub pimedaks ja vihmaseks õhtuks just see õige, broneeri laud: broneeringud@wabadus.ee või 6604019

Loe edasi...

Posted in postitus, on 19 juuli 2017, by , 0 Comments

Suuremad ettevõtted alustavad jõulupeo ettevalmistustega juba pool aastat varem. Sõltuvalt Sinu tiimi suurusest on võimalused erinevad. Kuidas korraldada jõulupidu lihtsa vaevaga?

Pane kokku abiliste tiim.

Kindlasti on Sul tiimis inimesi, kes tahaks aidata kaasa jõulupeo korraldamisega. Võta appi 2-3 inimest, kes aitavad peoruumid leida ja jõulupidu sisustada.

Alustage aegsasti – nii on suurem tõenäosus, et kõik töötajad saavad osaleda ning Teil on ülevaade olemas, mitmele inimesele jõulupidu korraldada. See juba aitab peoruume kaardistada – Teil on teada, mitu inimest jõulupeol osaleb ehk kui suurt ruumi Teil tarvis on.

Arvesta kindlasti ka tiimikaaslastega – kui on koos mitu erinevat generatsooni, on soovitatav palgata õhtujuht, kes aitab kõigil omavahel suhelda ja hoiab meeleolu üleval. Või on töökaaslaste seas keegi, kes on hea esineja ja oskab hästi enda kaaslasti lõbustada?

Firma jõulupidu

Tehke õhtu eriliseks näiteks stiilipeoga, mis annab võimaluse kõigil enda tavapärasest minapildist välja astuda ja loob ka pidulikuma õhkkonna ning jätab meeleolukaid mälestusi kõigile.

Autasusta enda kolleege. Jõulupidu on ideaalne aeg enda kolleegide premeerimiseks ja kiitmiseks. See annab peole ka sisu juurde ja hoiab kõiki veidi elevil.

Paku jõulupeole kohaselt sööke ja jooke. Küsi pakkumist erinevatelt ettevõtetelt, aga ole tähelepanelik. Tihti võib tunduda, et toiduhinnad pole kõrged, aga tasu on peidetud lisakuludesse nagu lauakate ja ruumirent. Küsi kindlasti pakkumist ka kohvik-restoranilt Wabadus, kes ruumirenti ei võta.

Planeerige dekoratsioone: mitmed asutused pakuvad omalt poolt dekoratsioone, aga on ka ettevõtteid, kes rendivad tulukesi, õhupalle ja muid dekoratsioone, mis loovad piduliku õhkkonna jõulupeo jaoks.

Kirjuta ka Wabaduse tiimile, kellel on palju varasemaid kogemusi jõulupidude planeerimisega ja küsi pakkumist endale sobiateks kuupäevadeks. Võta meiega ühendust SIIN

 

Loe edasi...

Posted in postitus, on 19 juuli 2017, by , 0 Comments

Oled planeerimas üritust, aga ei tea, kuidas korraldada after-party?

Iga pikema kogemusega ürituse korraldaja teab, et on mõistlik mõelda juba ette: ,,kus korraldada järelpidu?’’ Alati jõuab üritus murdepunkti, kus osad külastajad lähevad koju ja energilisemad tahavad edasi peole liikuda. Kui tegu on firmapeoga, kus on mitu erinevad generatsiooni koos, on kohati keeruline leida peoruumid, mis vastaksid kõigi ootustele.

Millised peoruumid Tallinnas vastaksid ootustele?

Firmapidu, firmapeo afterparty

Arvesta umbkaudu, kui palju on inimesi, kes sooviksid pigemalt pidutseda ning uuri ka nende nägemust – kus ja kuidas nende peod harilikult lõppevad. Tavapärane klubitiir ei pruugi mitmel juhul sobilik olla, aga Tallinna vanalinnas on mitmeid põnevaid kohti, kus korraldada enda afterparty.

Kuidas korraldada järelpidu lihtsa vaevaga?

Leia koht, mis asub mitme teise meelelahutusasutuse läheduses ja mis on kõigile kergesti leitav. Näiteks kohvik-restoran Wabadus asub paari sammu kaugusel ööklubist Vabank ja Privé.

Planeeri meelelahutus. Mõtle etteruttavalt läbi peo konseptsioon – milline muusika võiks ruumis olla ja kes valib muusika. Suurema seltskonna ja tantsuhuviliste olemasolu korral tasub ka kaaluda DJ tellimist.

Kuna järelpidu jääb hilisematele tundidele, on paljudel selleks hetkeks kõhud tühjad – hoolitse selle eest, et pidulised saaksid jookide kõrval ka veidi söögipoolist. Küsi pakkumist erinevatele suupistetele.

Kuidas võiks peoruum välja näha? Kas inimesed eelistavad istuda ja vestelda või pigem võiksid ürituse ruumis olla pukklauad, millele saab enda joogi toetada ja samas on ka ruumi tantsimiseks.

Suhtle peoruumide omanikega aegsasti ning täpsustage, mis kellani Te sooviksite enda üritust pidada. Paljud asutused sulgevad ametlikult enda uksed kesköö paiku, aga ürituse jaoks pakutakse kindlasti erandkorras pikemat lahtiolekuaega.

Planeerid korraldada afterparty ja otsin sobivat keskkonda? Kohvik-restorani Wabadus II korrusel on ruumi kuni 150le inimesele ning me ei küsi ruumirenti – kirjuta meile ja aitame enda varasema kogemuse põhjal korraldada just Sinu üritusele sobiva järelpeo. Kirjuta meile juba täna SIIN!

Loe edasi...

Posted in postitus, on 3 juuli 2017, by , 0 Comments

Firmapeo korraldamine võib olla tõsine väljakutse, kui puudub pikaajaline kogemus ja ettevalmistus. Samas ei tohi alahinnata firmapeo olulisust, kuna tegu pole lihtsalt peoga – ühine ettevõtmine aitab kaasa n-ö kambavaimu kasvatamisele, sisemise kliima parandamisele ning tegu on hea võimalusega enda töötajaid tundma õppida ja premeerida.

Sõltuvalt meeskonna suurusest on ootused ja võimalused väga erinevad. Millest alustada?

Ära ürita kõike ise teha – võta näiteks paar ettevõtlikku inimest korraldamises appi ning hakake ettevalmistusi tegema vähemalt 2-3 kuud varem.

Arvesta tiimi suurusega – mida suurem tiim, seda suurem oht, et üritus võib laiali vajuda ja on vaja õhtujuhti ning ühendavaid aktiviteete. Leia hetk töötajatega suhelda ja nendepoolseid ootuseid ja soovitusi kuulata.

Arvesta enda kolleegide vanuse ja huvidega – noorem meeskond ilmselt lõpetab varahommikul tantsuplatsil. Samas soliidsemas vanuses meeskond eelistaks viisakat õhtusööki meeleoluka muusika saatel. Ideaalis võiks leida lahenduse, mis kõnetaks mõlemat sihtgruppi.

Näe võimalust enda töötajaid motiveerida – firmapeol on heaks kombeks töötajaid tänada ja premeerida. Tõsiste saavutuste vahel võiks olla ka mõni kontorinaljana mõeldud preemia või lõbusa sisuga auhind, mis auhindade jagamisele värvi annaks.

Planeeri erinevaid tegevusi, mis aitavad n-ö jääd lõhkuda. Tegevused võiks olla piisavalt lihtsad, et ei vajaks pikemat keskendumist. Korralda näiteks viktoriin ettevõtte tiimi kohta käivate küsimustega või organiseeri suurem seltskonnamäng, mis paneb inimesi endast rääkima.

Paku kvaliteetset toitlustust ja jooke – peokohta valides arvesta, millised lisakulud sellega kaasnevad. Kui valida ilus talukompleks mere ääres, tasub juurde tellida catering toitlustus. Alati on ka võimalus pidada firmapidu mõnes avaras restoranis. Näiteks kohvik-restoran Wabaduse II korrusel on võimalik pidada pidu kuni 150le inimesele ja seda ilma ruumirendita. Lisaks ootab pidulisi VIP-pääse klubisse Vabank. Kirjuta meile ja teeme Sulle personaalse pakkumise ning aitame omalt poolt õhtuks ka meelelahutuse leida!

 

 

Loe edasi...

Posted in postitus, on 26 aprill 2017, by , 0 Comments

Igal aastal oleme silmitsi küsimusega: ”Kus sünnipäeva pidada?” ja ühtaegu on lahenduse leidmine põnev, aga ka peavalu pakkuv ning kulukas.

Sõltuvalt sellest, mis on parajasti toimumas meie armsa kodumaa ilmaga, on valikuid väga erinevaid, kuid paratamatult on kõige julgem arvestada sellega, et sünnipäevapidu tuleks veeta sisestingimustes.

Kuidas leida enda sünnipäeva peo jaoks sobiv koht?

 1. Tallinnas on viimastel aastatel tekkinud palju põnevaid söögikohti ja peoruume, nii et valik on üsna rikkalik, aga paljudel juhtudel jääb takistuseks kõrge ruumirent. Otsi näiteks mõni avar ja hubane restoran, kes ei küsi ruumirenti. Seejuures ole tähelepanelik, kuna ruumirent võib olla peidetud lisateenustesse nagu lauakate ja nõude kasutamine. Ürita leida endale pakkumine, mille sisuks on just toitlustus ja joogid.
 2. Mõtle enda jaoks läbi, kui palju on inimesi, keda Sa enda sünnipäevapeol näha tahaksid. See aitab Sul saada selgema pildi sellest, kui suurt peoruumi Sul vaja oleks.
 3. Leia endale ja lähedastele kõige sobivam kuupäev juba varakult, et viimasel hetkel ei peaks kehvema valikuga leppima.
 4. Kui oled kuupäeva aegsasti paika pannud, hakka planeerima enda eelarvet. Näiteks kui Sinu küsimuseks on hoopis: ”Kus pidada juubelit?”, siis ilmselt oleks tegu pidulikuma üritusega ja eelarve peaks veidi suurem olema. Küll aga on võimalik pidada väga korralik ja meeleolukas pidu ka ilma liigsete kulutusteta. Sea endale eelarve ja küsi mitmest kohast pakkumist.
 5. Kindlasti tasub läbi mõelda, kas tegu on piduliku sündmuse või pigem tagasihoidliku hubase olemisega. Esimese puhul on võimalik mitmekäiguline toitlustus Sinu valitud roogadega ja teisel juhul võib ka tervitusjook ning varieeruvad suupisted täiesti piisav olla. Kui on teada, et tegu on vabas vormis üritusega, on külastajate jaoks ilmselt mõistetav ise endale kokteile juurde osta. Sinu poolt oleks kena pakkuda näiteks tervitusjooki, suupisteded ja sünnipäevakooki.
 6. Millised tegevused sünnipäevapeol meeleolu annavad? Kas Sina või mõni Sinu lähedane inimene soovib ka kõnet pidada? Ehk on Sul mõni lemmikartist, kelle sooviksid esinema kutsuda või on Sul hoopis mõni andekas sõber, kelle poole pöörduda. Uuri ka peokohast, kas neil oleks artisti jaoks vajalik helitehnika ja mikrofon olemas.
 7. Kuidas Sinu ja Su sõprade sünnipäevapidu tavaliselt lõppeb? Wabaduses saadame sünnipäevalised näiteks Vabanki või klubisse Teater edasi pidutsema.

Võta meie tiimiga ühendust ja kindlasti leiame Sulle sobiva lahendse. Kirjuta meile enda ideest SIIN!

Tule naudi Wabadust!

 

 

Loe edasi...

Posted in postitus, on 26 aprill 2017, by , 0 Comments

Kuidas valmistuda pulmadeks?

Pulmad on üks kaunemaid sündmusi meie elus ja planeerimine võib olla kohati kurnav. Sul on mitmeid valikuid, kuidas väljakutsele läheneda – näiteks palgata pulmakorraldaja, kes hoolitseb absoluutselt iga detaili eest või aegsasti planeerides koos oma pere ja sõpradega teha üks ilus ja lihtne koosviibimine liigsete kulutusteta.

Millega arvestada planeerides pulmalauda?
 1. Ürita võimalikult varakult sobiv kuupäev leida – sellisel juhul on Sul laiem valik peokohti, mille seast endale sobiv leida ning on tõenäolisem, et kõik külalised saavad endale antud kuupäeva kinni panna. Kas oled alati unistanud suvisest pulmast või talviselt kargest pulmapeost?
 2. Tee nimekiri külalistest, kellega kindlasti enda suursündmust jagada tahaksid. See aitab Sul paremini kaardistada, kui suur peoruum peaks olema ning kui suur on eelarve inimese kohta.
 3. Vaata enda finantsseis üle ja mõtle, millised võiksid Sinu pere ja sõprade ootused olla. Muide – paljudel juhtudel peab arvestama ka ruumirendiga. Kohvik-restoranis Wabadus peoruumi renti ei ole, vaid igale kliendile tehakse personaalne pakkumine just pulmalaua toitlustuse ja jookide jaoks. Kui küsid pakkumist, kindlasti maini ära, mis on Sinu eelarve ja külaliste hulk ning mis laadi roogasid sooviksid näha.
 4. Kas toitlustus peaks olema käikudega või buffee stiilis? Lauateenindus on kindlasti pidulik ja väljapeetud, aga buffee võib mugavamaks osutuda, kui tegu on lihtsamat laadi vastuvõtuga. Soovitame võtta pakkumine mõlemale versioonile.
 5. Kuidas külalised ruumis paigutada? Arutage, kas kõik külalised on ühe suure laua taga või on parem, kui väiksemad lauad on üle ruumi jaotatud? Alati on võimalik ka teha seisev pulmapidu, kui ei ole planeeritud suuremat õhtusööki, vaid pigem suupisted ja kokteilid. Kuna pulmas on kokku saanud paljud erinevad seltskonnad, on soovitatav pigem lauad veidi eraldada, et kõik saaksid liikuda ja suhelda. Pruutpaaril oleks mugavam olla täiesti eraldi lauas, kuna nende juures on palju õnnitlejaid ja on mugavam, kui on rohkem liikumisruumi.
 6. Kas tasub investeerida pulmaisasse? Pulmaisa teeb kindlasti kogu ürituse kompaktsemaks ja meeleolukamaks. Arvesta, et alati on pulmas neid, kes on tagasihoidlikumad ja vajavad õhtu jooksul meelelahutust. Küll aga mõtle läbi – kas Sinu lähikonnas on mõnda seltskonnalõvi, kes ei karda mikrofoni kätte võtta ja terve õhtu ühiseid kordaminekuid ja ebaõnnestumisi jagada?
 7. Aruta enda lähedastega, kas ja kui palju soovitakse teha tooste – see tuleks kooskõlastada toitlustajaga, et vältida ebamugavaid olukordi, kus toitu hakatakse lauda viima ajal, kus peaks olema vaikus ja kõigi tähelepanu peaks olema laval. Liiga pikad järjestikused toostid võivad peomeeleolu vähendada, nii et need peaks olema õhtu peale ära jaotatud.
 8. Kas õhtukava näeb ette tantsimist? See aitab Sul samuti arvestada, kui suur peaks olema peoruum.

Need on Sinu pulmad, nii et ära karda mõelda välja ka midagi uut ja huvitavat vastavalt enda võimalustele. Võta julgelt Wabaduse tiimiga ühendust ja aitame Sul leida personaalse lahenduse, kuidas enda õhtust parim võtta. Kirjuta enda võimalustest ja soovidest lähemalt SIIN!

Loe edasi...
X

Kodulehe tegemine: Veebispetsid